Spalio 17 dieną mokykloje lankėsi Varlytės teatras. Teatriuke dirba profesionalios aktorės, kurios ne tik vaidina, bet dar ir „gyvai“ dainuoja.
Šio teatro spektakliai ne tik linksmi, šmaikštūs, bet dar ir prasmingi, skatinantys susimąstyti apie tikruosius gyvenimo prioritetus ir vertybes. Spektakliuose aktoriai visada stengiasi surasti kuo artimesnį kontaktą su publika, kad kiekvienas, pabuvojęs spektaklyje, išsineštų iš jo būtent tai, ko labiausiai reikia – kažkas gerą nuotaiką ir puikų energetinį užtaisą, o kažkas – peną širdžiai ir sielai.

Šį kartą atvežė muzikinį spektaklį „KUR GYVENTI GERA?“ Šis spektaklis – tai šiltas ir jautrus pasakojimas apie šių dienų realijas, paverstas gražia ir linksma pasaka.

Pagrindinė spektaklio tema – meilė gimtajam kraštui, kalbai. Skatinama ugdyti vaikų patriotiškumą. Vaikams jis be galo patiko.

 

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *